Hafta tatili günleri yıllık izin süresine dahil midir?

Yıllık izin günleri hesaplanırken ulusal bayram, hafta tatili ve genel tatil günlerinin izin süresinden sayılıp sayılmayacağı merak konusudur. Şimdi, hafta tatili günleri yıllık izin süresine dahil midir? sorusunun cevabını verelim… İşte detaylar…İş Kanunu 56. maddesinde durum şu şekilde açıklanıyor;“İş Kanunu'nda…